O FIRMIE

Szanowni Państwo!

Grupa UNISEC to PRODUCENT nowoczesnych mebli laboratoryjnych, dygestoriów oraz innych specjalistycznych elementów wyposażenia, które wykorzystują Państwo na co dzień w swojej niezwykle odpowiedzialnej pracy.

Doceniając ten trud i pragnąc oszczędzić Państwa bezcenny czas bezpłatnie i szybko dokonujemy pomiarów, wizualizacji, wyceny oraz udzielamy wszelkich profesjonalnych porad.

Grupa UNISEC powstała w 2003 roku. Jej założyciele swe doświadczenie w branży produkcji mebli specjalistycznych zdobywali w toruńskim POLON-LABOR, nieistniejącym już krajowym potentacie wyposażenia laboratoriów. Bagaż tego dziedzictwa zobowiązuje i jest bodźcem to ciągłego samodoskonalenia oraz utrzymywania wysokich standardów w naszej działalności.

NASZ ZESPÓŁ

W Grupie UNISEC wiemy doskonale, że najważniejszym i najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie. Dzięki odpowiednio dobranym zasobom ludzkim możemy umacniać naszą pozycję na polskim i europejskim rynku laboratoryjnym. Indywidualne umiejętności pracowników, ich wykształcenie, motywacja i zaangażowanie stanowią podstawę naszego sukcesu. Dbamy o stałe podnoszenie poziomu wiedzy specjalistycznej naszego zespołu, która w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że nasi pracownicy należą do grona wybitnych ekspertów w projektowaniu, wykonawstwie, zarządzaniu kontraktami, bezpieczeństwie pracy i ochronie środowiska.

POLITYKA JAKOŚCI

Najwyższą jakość produktów utrzymujemy dzięki wdrożeniu nowoczesnego systemu informatycznego. Zarządza on zarówno dostawami materiałów, jak i współpracą z Klientem.

Komponenty przez nas stosowane pochodzą od markowych, uznanych na całym świecie producentów legitymujących się niezbędnymi certyfikatami.

Nasze meble laboratoryjne oraz dygestoria wyposażone są w odpowiednie blaty z płyt laminowanych HPL, żywicy fenolowej, żywicy epoksydowej, konglomeratu kwarcowo-granitowego oraz ceramikę techniczną, armaturę laboratoryjną posiadającą Atest Higieniczny PZH.

Aby zapewnić użytkowanie naszych produktów na najwyższym poziomie oferujemy montaż i szkolenie przeprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.

MISJA I WIZJA

Mając na uwadze Państwa satysfakcję oraz zadowolenie płynące z użytkowania naszych produktów jako niezbędny element ciągłego rozwoju i powodzenia naszej firmy wyznaczamy sobie szczytne cele:

  1. Spełniać Państwa potrzeby, wymagania oraz oczekiwania na wszystkich płaszczyznach wzajemnych kontaktów.
  2. Dbać o rozwój firmy szeroko rozumiany jako wdrażanie rozwiązań, które pozwolą wytwarzać wysokiej jakości, a co najistotniejsze, bezpieczne i spełniające wymagania prawne produkty przy zachowaniu dbałości o środowisko.
  3. Troszczyć się o dobry wizerunek naszej firmy oraz właściwą jej promocję.
  4. Naszą wizją jest wytwarzanie wysokiej klasy mebli specjalistycznych tak, by nasza marka była jeszcze bardziej rozpoznawalna w kraju i Europie. Pragniemy, by zadowolonych Klientów z roku na rok przybywało, a Ci, z którymi kooperowaliśmy zwracali się do nas przyjaźnie z każdym swoim problemem z obszaru naszej działalności.